sigara=ölüm

#

Çar, 23 Nis 2008 16:50:28

www.sigaradatekumut.azbuz.com u tıklayın ,hayatınıza yeni bir başlangıç yapın.

1332 defa izlendi | Bu Bloga Yorum Yazın


7 günde sigaraya son...

#

Pzt, 14 Nis 2008 00:37:13

arkadaşlar bloğuma bir gözatabilirseniz sevinirim.iyi günler

1458 defa izlendi | Bu Bloga Yorum Yazın


pişman olmayacağınız tek ve son ürün:)hadii a..

#

Pzt, 14 Nis 2008 00:33:50

arkadaşlar,sigarayı bırakmak isteyen arkadaşlarım için çok güzel bir ürün.artık reklamlardada çıkmaya başladı.sevdiklerinizi ve kendinizi kurtarabilmeniz için tek umut:)çok rahat bir şekilde zorlanmadan kullanıp bırakabileceğiniz tek ürün .hemde 7 günde.100 ü geçkin kişiye verdik ve sigarayı bıraktırdık.gerçekten pişman olmayacağınız bir ürün.bir mailden ne çıkar ki...size kullanımını maille yollayıp detay verebilirim.hepimiz ÜRÜN KULLANMA TÂLİMATI

 1. İlk yapmanız gereken kendinize şu soruyu sormanız olacak: ?Gerçekten sigarayı bırakmak istiyor muyum? Bu illetten bir müddet için mi, yoksa hayatımın sonuna kadar mı kurtulmak istiyorum?? Cevabınız ?gerçekten bırakmak istiyorum ve artık sigarasız bir hayat sürmek istiyorum? ise ikinci maddeye geçebilirsiniz.
 2. Ürün ile birlikte size hediye ettiğimiz kitabı lütfen okuyunuz. İnanın çok beğeneceksiniz.
 3. 23 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak geliştirilen bu ürünü kullanırken, size verilen aşağıdaki talimatlara harfi harfine uymanız gerekecek. Bu işi lütfen önemseyiniz. Unutmayın ki ?sigara bırakmak? hayatınız boyunca aldığınız önemli kararlardan biridir.
 4. Ürüne başlamadan önce, yarıdan fazlası içilmiş ve söndürülmüş 3 adet sigara hazırlayınız. (Bu sigaralar 8, 9 ve 10. günlerde duman gargarası için kullanılacaktır.)
 5. Ürünün her kullanışından önce mutlaka ağzınızı çalkalamanız veya birkaç yudum su içmeniz gerekir. (Bu, dilinizin üzerindeki tat alma gözeneklerinin açılması içindir)
 6. Ürünü çay kaşığının dörtte biri kadar dilinizin üzerine koyunuz ve bir-iki dakika kadar konuşmadan bekleyiniz. (Ürün kendiliğinden eriyecektir. Kalan parçacıkları yutabilirsiniz.)
 7. Ürünü aldıktan sonra 15 dakika kadar bir şey yiyip içmeyeceksiniz. (Başka yiyecek ve içeceklerin tadı ürünün etkisini azaltmasın)
 8. 15 dakika dolduktan sonra bir bardak su içilmesi gerekmektedir. (Su içtikten sonra istediğiniz her şeyi yiyip içebilirsiniz.)
 9. Yukarıda yazılanları, günde kaç defa sigara içiyorsanız o sayıda tekrar etmelisiniz. (Bazı tiryakiler ürünün tadını çok severken, bazıları tadından hoşlanmadıkları için ürünü günlük calamari gerekenden daha az almışlardır. Bu da başarı ihtimalini zayıflatmıştır. Takdir edersiniz ki, bir doktor çok faydalı bir ilaç verse ve o ilacı günde üç kez kullanmamızı söylese ama biz bir kez kullansak, o ilaç ne kadar etkili olursa olsun fayda göremeyeceğimiz kesindir.)
 10. Yedi gün boyunca yukarıdaki talimatları harfi harfine uygulayıp, bu süre içinde tek bir sigara bile içmeyeceksiniz. (Zaten bu ürün, sigara içme ihtiyacınızı minimum düzeye indirecektir.)
 11. Sekizinci gün sabah aç karnına, daha önceden ayırmış olduğumuz sigaralardan birini yakarak, dumanı ağzımıza çekecek ve biraz beklettikten sonra üfleyeceksiniz. Bu işlemi elimizdeki sigara bitinceye kadar yapmalıyız. Bu işlem ağız içi ve diş eti rahatsızlıklarını önlemeye ve sigaradan tam olarak tiksinmeyi sağlamaya yöneliktir. (Burada önemli olan dumanı boğazdan aşağı kaçırmamaktır.)
 12. Tiryakilerin vücutlarındaki mağnezyum mineralinde ciddi bir eksilme olduğu için, ürünü kullanmaya başladıkları günden itibaren on gün boyunca her gün bir muz, kakao veya maden suyu tüketmeleri çok faydalı olacaktır.
 13. İlk 7 gün ürünü kullandığınızda muhtemelen ürün bitmeyecek ve bir miktar kalacaktır. Bu kalan miktarı 7. günden sonra da ihtiyaç duydukça günde bir kaç kez kullanabilirsiniz.
 14. Vücudunuzda yıllardır birikmiş olan nikotini atmanın bilinen ve denenmiş en etkili yolu ?sofralık soğan? diye tabir edilen ?mor soğan? yemektir. (Kabuğu mor olan soğandan bahsedilmemektedir. Kestiğinizde içi de mor olan soğan) Kırk gün boyunca günde bir tane orta boy mor soğan, yemeklerin yanında tüketilirse vücuttaki tüm nikotin atılmış olur.
 15. Yukarıdaki yönergeleri titizlikle uyguladığınız için teşekkür ederim. Yeni hayatınıza hoşgeldiniz...
                                                                                                                  pınar             e sağlıklı yarınlar diliyorum...sevgiyle kalın

1110 defa izlendi | Bu Bloga Yorum Yazın


7 ggünde sigarayı bırakmak ister misiniz?

#

Per, 10 Nis 2008 17:19:34

arkadaşlar,sigarayı bırakmakta zorlanan arkadaşlarımız eğer yardımcı olacak bir ürün düşünüyorlarsa lütfen bana mail atsınlar.çok yararlı olabilecek bir ürünle sizleri tanıştırmak isterim.öğretmenim ve bulunduğumuz yerde 100 ü geçkin kişi,konyada ise 3000 i geçkin kişi bu ürünle sigarayı çok rahat bir şekilde bıraktı.hemde %100 doğal ve 60ytl.teşekkürler...sağlıklı nice güzel yıllara:)

1242 defa izlendi | Toplam 2 Yorum , Yorum yazın


Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi