Hoşgeldiniz Guest
  Ara  
  Forum Ana Sayfa  | Güncel Konular  | Cevaplanmamış Konular  | Kim Online  | Kullanıcı Listesi


Hızlı Menü »

Bu konuyu izleyen üye bulunmamakta
Threadın Durumu: Active
Bu threaddaki toplam ileti sayısı: 1
Yeni thread aç
Yazar
Önceki Thread Görüntülenme Sayısı 3417 - Toplam 0 cevap Sonraki Thread
alez
Stranger
leyla
Katıl: 30.Tem.2013
Post Sayisi: 2
durumu: Çevrimdışı
Bu iletiye cevap ver  Alıntı ile cevapla 
Sigarayı bırakmak için NEOSANTE REZONANS TERAPİLERİ

Sigarayı bırakmayı çok istiyor ama bunu bir türlü başaramıyorsanız bu yazıyı okumalısınız? Türkiye?de bir süredir uygulanan ve REZONANS TERAPİLERİ olarak bilinen yöntemler yardımıyla özellikle şiddetli nikotin bağımlılığı olan kişilerde çok iyi sonuçlar alınıyor. NEOSANTE bünyesinde REZONANS TERAPİLERİ kapsamında MORA-Terapi, S.Tuning terapileri ve ONDAMED tedavileri birlikte kullanılıyor.

Neu.MORA: Mora Terapi kendine has özellikleri olan bir biorezonans uygulaması. Bu teknikte kişinin son içtiği sigaranın elektromanyetik frekans ÖRNEĞİ vücuttan ?siliniyor?. İşlem devamlı kullanılan marka sigara üzerinden yapılıyor ve kişinin tedavinin hemen öncesinde bir sigara içmesi gerekiyor. Tedavide bu sigara kullanılıyor. Mora Terapi uygulaması kişinin oturduğu yerde el ve ayaklarından temasta olduğu Mora cihazı yardımıyla yapılıyor. Bu sırada kişi hiçbir şey hissetmiyor. Tedavinin hemen sonrasında kişide sigara isteği azalıyor ve bir süre geçtikten sonra sigara dumanına karşı bir tiksinti oluşuyor.. 3 günün sonunda ise kişide fiziksel sigara isteğinin hemen hemen hiç olmaması bekleniyor.

S.TUNİNG: S.Tuning renk ve ses frekanslarıyla yapılan bir tedavi, Almanya?dan gelen yeni bir teknoloji. Bu tedavi özellikle ruhsal ? psikolojik sorunlar üzerinde etkili. Bu tedavi ve sigara bırakma sonrası kişilerde oluşacak duygusal problemleri ortadan kaldırıyor, stresi azaltıyor ve kişileri rahatlatıyor. Ayrıca MORA-Terapide yapılan ?frekans silmesi? nin etkinliğini arttırıyor.

ONDAMED: Yine Almanya kökenli bir teknoloji. Vücuttaki elektromanyetik frekansları duzenliyor ve kişinin sigaradan kolayca kurtulabilmesini sağlıyor. MORA-Terapinin etkinliğini arttırıyor ve kişinin sigarayı çok rahat şekilde bırakabılmesını sağlıyor.

NEOSANTE de bu tedavilerden kişi için en uygun olanları kullanılıyor. Sigarayı bırakmak için genellikle 50-60 dakikalık tek bir uygulama yeterli oluyor. Rezonans terapileri özellikle uzun süredir sigara kullananlarda daha etkili.

Ayrıntılı bilgi için: www.neosante.com.tr
(216) 450 60 20-21
[30.Tem.2013 13:37:05] İletiyi yazdırılabilir olarak göster    Üye profilini görüntüle    Send Private Message [Link] Şüpheli iletiyi rapor et: lütfen ilk önce login olunuz  Başa dön 
Threadı yazdırılabilir olarak göster  Yeni thread aç


Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım şartları | Üye Girişi