EEG nedir nasıl çekilir

#

Sal, 23 Eki 2012 08:20:27

EEG nedir nasıl çekilir
 

EEG İLE İLGİLİ HERTÜRLÜ BİLGİYİwww.eeguzerine.com SİTEMİZDE BULABİLRSİNİZ.

www.eeguzerine.com

EEG LABORATUVARI İSTANBUL 

0532 731 43 85

EEG yani Elektroensefalografi beyin temel bioelektrik aktivetesinin incelenmesi işlemidir. Küçük elektrotların saçlı deriye yerşleştirilmesi sonuuc işlem yapılır. Canınızın hiç yanmaması söz konusu olmakla beraber sadece bir süre hareketsiz ve sakin kalmanız yeterli oluyor.

· Hazırlık Aşamaları Var mı?

Erişkinlerde özel bir hazırlık aşaması gerekmemekte saçın bir gün önceden yıkanmış olması yeterli olmaktadır. (Saça sprey jöle vs. sürülmemesi)
Çocuklar ve bebeklerin hareket etmeden durmaları çok zor olduğu için randevuya geleceğiniz günün gecesi çocuğunuzu her zamankinden geç yatırıp erken kaldırın. Hastaneye gelirken yolda uyumamasına dikkat edin. Uykusunu almayan çocuğunuz burda vereceğimiz şurupla daha rahat ve erken uykuya dalacaktır.
Randevunuza gelirken lütfen doktorunuzun yazmış olduğu istek formunu unutmayınız. Ayrıca randevu alırken doktorunuzun isteğini bildiriniz.(Uyku Uyanıklık vs.) Uyku EEG?sinde erişkinlerin 24 saat uykusuz kalması gerekmektedir. Bu konuda çekim yapan teknisyenle görüşerek bilgi alınız.

·Nasıl Yaptırabilirsiniz?
 
 
 

ANASAYFA www.eeguzerine.com 

www.eeguzerine.com

EEG LABORATUVARI İSTANBUL 


eeg nedir nasıl çekilir eeg nasıl çekilir eeg nedir eeg nasıl çekilir video beyin emar nasıl çekilir eeg neden istenir eeg çekimi eeg eeg çektirenler beyin emarı nasıl çekilir eeg ne icin cekilir eeg nedir ve nasıl çekilir eeg nasıl yapılır beyin emarı neden çekilir eeg nedir nasil cekilir

3198 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi