Elektroensefalografi EEG Nedir?

#

Sal, 23 Eki 2012 08:20:58

EEG LABORATUVARI

,

EEG LABORATUVARI İSTANBUL

,

0532 731 43 85

,

Elektroensefalografi EEG Nedir?Elektroensefalografi (EEG) beyin temel bioelektrik aktivitesinin incelenmesidir. Islem küçük elektrotlarin saçli deriye yerlestirilmesiyle yapilmaktadir. Caninizin yanmasi söz konusu olmamakla birlikte bir süre sakin ve hareketsiz kalmaniz yeterli olmaktadir.


* Hazirlik Asamalari Var mi?

Eriskinlerde özel bir hazirlik asamasi gerekmemekte saçin bir gün önceden yikanmis olmasi yeterli olmaktadir. (Saça sprey, jöle vs. sürülmemesi)
çocuklar ve bebeklerin hareket etmeden durmalari çok zor oldugu için randevuya geleceginiz günün gecesi çocugunuzu her zamankinden geç yatirip erken kaldirin. Hastaneye gelirken yolda uyumamasina dikkat edin. Uykusunu almayan çocugunuz burda verecegimiz surupla daha rahat ve erken uykuya dalacaktir.
Randevunuza gelirken lütfen doktorunuzun yazmis oldugu istek formunu unutmayiniz. Ayrica randevu alirken doktorunuzun istegini bildiriniz.(Uyku, Uyaniklik vs.) Uyku EEG'sinde eriskinlerin 24 saat uykusuz kalmasi gerekmektedir. Bu konuda çekim yapan teknisyenle görüserek bilgi aliniz.

*Nasil Yaptirabilirsiniz?

EEG ÜZERİNE HERTÜRLÜ BİLGİYİ www.eeguzerine.com SİTEMİZDE BULABİLRSİNİZ.

EEG LABORATUVARI

,

EEG LABORATUVARI İSTANBUL

,

0532 731 43 85

2081 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi