Otomasyon

#

Çar, 09 Oca 2013 10:12:28

Atlantis Otomasyon mekanik ve elektronik ürünler ve sistemler tasarlayan, geliştiren, üreten ve ürünlerinin satış sonrası servis hizmetlerini karşılayan; yüksek teknolojili ve çeşitli ürün yelpazesine sahip, bir sanayi kuruluşudur.

Atlantis Otomasyon, profesyonel bir Ar-Ge ve tasarım mühendisliği ekibine sahiptir.

Atlantis Otomasyon, müşterilerinin ürünlerini İstanbul Pendik' teki ofislerinde tasarlayıp prototip üretimlerini ve testlerini burada yapmaktadır.

Atlantis Otomasyon, tüm dünyada bulunan toptan ve perakende komponent satıcılarıyla temas halindedir. Endüstri standartlarını ve askeri standartları kapsayan yüksek gereksinimleri karşılayarak Avrupa ve Amerika pazarı da dâhil birçok ülkeye tasarım ve ürün ihraç etmektedir.

Esnek ve düşük adetli üretim kabiliyeti, hızlı prototipleme sayesinde; hızlı teslimat ve müşteri ihtiyaçlarını, eksiksiz ve mükemmel bir kalite güvence programı ile karşılar. Ürünlerine satış sonrası servis hizmetleri ve yasal garanti verir.

Müşterilerimizin çoğu Türkiye ve Ortadoğu' da bulunmakla birlikte, Balkanlar, Türkî cumhuriyetler, Rusya, Avrupa ve Amerika' da hizmet verdiğimiz ülkeler arasındadır.

Telefon 1 : +90 (216) 392 84 83
Telefon 2 : +90 (555) 231 24 23
E-Posta : info@atlantisotomasyon.com
Adres : Orhangazi Mah. Vatan Cad. No:29 D:4 Pendik İstanbul

2444 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi