EEG DUYURU

#

Sal, 05 Şub 2013 09:39:58

TÜRKİYE KLİNİK NÖROFİZYOLOJİ EEG-EMG DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ EEG-EMG KURSU

KURS DUYURUSU

Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği İstanbul Şubesi tarafından 4-9 Mart 2013 tarihleri arasında EEG-EMG kursu düzenlenecektir.
Yalnız EEG kursuna, yalnız EMG kursuna veya EEG ve EMG kursuna birlikte kayıt yaptırmak mümkündür. Kurs sonunda, katılım belgesi verilecektir.

Kayıt ücretleri Yanlız EEG veya yalnız EMG 300TL, EEG-EMG birlikte 600TL'dir. 8 Martta 1 günlük Teknisyen Kursu yapılacaktır ve ücreti 100 TL dir.

Kursa nöroloji asistan ve uzmanları katılabilecektir; kurs içeriği kıdemli asistan ve yeni uzmana yönelik belirlenmiştir. Kursa katılanlara, İstanbul Şubesinin "Klinik Nörofizyoloji laboratuarları Uygulama El Kitabı" belirtilen kurs ücretine dahil olarak verilecek, öğlen yemeği ile çay kahve ikramı sağlanacaktır.

Kurs yeri, İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Tesisleridir.

Kurs ön kayıt başvuruları 15 Ocak 2013 tarihinden itibaren ....

http://www.eeg-emg.gunleri.org/ adresinden duyurulacaktır.

___http://www.eeguzerine.com/?s=Icerik&No=1331884772________________________________________________________________________

http://www.eeguzerine.com/?s=Icerik&No=1331884772

29. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi

Davet

29. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG kongresi bu yıl 3-7 Nisan 2013 tarihlerinde Antalya'da yapılacaktır. Klinik nörofizyologlara yönelik konferans, kurs ve panellerin gerçekleşeceği kongrede Dr. Krorup "Periferik sinir hastalıklarında sinir iletim ve uyarılabilirliği", Dr. Rossini "Motor korteks plastisitesinin mekanizmaları", Dr. Ryvlin ise "Ekstratemporal lob epilepsili hastaların preoperatif-invaziv EEG değerlendirmeleri" konularında konferans vereceklerdir. Konu ve konuşmacı seçiminde Kongre Düzenleme Kuruluna fikir verebileceğinden, uluslararası nörofizyoloji dergilerinde yayınlanmış çalışmaları olan ya da uluslararası nörofizyoloji kongrelerine sözel bildiriyle katılmış meslektaşlarımızın sözü geçen çalışmalarını Düzenleme Kuruluna bildirmelerini rica ediyoruz.

Kongrede bu yıl ilk defa EEG ve EMG teknisyenleri ile klinik nörofizyoloji alanına ilgiyi arttırmak amacıyla genç doktor adayları için de kurs planlanmaktadır.

Bu yıl sosyal programı da zenginleştirmek arzusundayız. Bu nedenle "yetenekli" meslektaşlarımızın Kongre Düzenleme Kurulana ulaşmasını bekliyoruz.

Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği ile ilgili haber ve duyuruları yayına yeniden açılan ve güncellenen www.kliniknorofizyoloji.org web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Sözel ve poster bildirilerle hepinizin değerli katkılarını bekliyor, yeniden hep birlikte olacağımız, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Gülay NURLU
Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Başkanı

http://www.eeguzerine.com/?s=Icerik&No=1331884772

2628 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi