EPİLEPSİ HASTALARININ GÜNLÜK YAŞAMLARINDA NEL..

#

Çar, 13 Şub 2013 11:17:47

EPİLEPSİ HASTALARININ GÜNLÜK YAŞAMLARINDA NELERE DİKKAT ETMELERİ GEREKİYOR?

Epileptik nöbetler genellikle dikkatin dağıldığı anı yakalıyor. Dolayısıyla epilepsi hastaları ilaç kullansalar bile dikkatlerini dağıtacak kadar yorulmamalı. Uykusuz ve aç kalmamaları, dikkati dağıtacak aşırı alkolden kaçınmaları gerekiyor. Bu durumlarda nöbet geçirme riski mutlaka artıyor. Tedavileri tamamlanmamış epileptik kadınların zihnini kurcalayan en büyük sorun ise hamilelikte nöbetin olup olmaması. Epilepsi hastaları ilacı kontrollü aldıkları takdirde hiçbir sorun yaşamıyorlar.

HASTA EVİNDE EEG

Evde çekilen EEG ile Hastanelerde çekilen EEG arasında kalite ve yapılan işlemler arasında hiçbir fark yoktur. Farklı ortamlarda uyumakta zorlanan, gündüz uyuyamayanlar için hasta evinde daha sağlıklı çekimler yapılmaktadır.

EEG RAPORLARI: Çocuk EEG'lerini Çocuk Nöroloji Hekimi ve yetişkin hastaların EEG'lerini Yetişkin Nöroloji Hekimleri tarafından rapor edilmektedir.

Sonuçlar: EEG Raporunun yanında tüm çekimin CD'si ve Kağıt dökümanları da verilmektedir.

EEG çekimlerimizin kalitesi, tüm Çocuk nöroloji ve Yetişkin nöroloji Hekimleri tarafından referans gösterilmektedir. Özellikle de Çocuk nöroloji hekimleri EEG çekimlerimizi beğendiklerini yazılı ve sözlü olarak bildirmekte, Çocuk ve Bebek EEG'si, alanında deneyimli bir ekip tarafından icra edilmektedir. Bu konuda yıllardır hizmet veren ekibimiz, bazen saatler süren bebek ve çocuk EEG'sini büyük bir özveri ve sabırla gerçekleştirmektedir.

Gece uykusuz kalmak istemeyen veya farklı ortamlarda uyumakta zorlanan, hastalar için; HASTA EVİNDE GÜNDÜZ VEYA GECE EEG ÇEKİMLERİ YAPILMAKTADIR.

Kliniklerimizde ve Hasta Evinde 24 SAAT EEG ÇEKİMİ YAPILMAKTADIR.

CUMARTESİ -PAZAR GÜNLERİ DE EEG ÇEKİMİ YAPILMAKTADIR.

Tüm EEG'lerde %50 indirim

Hastanelerin Yoğunbakım, acil, Yatan hasta servislerinde ve Hasta evinde EEG Çekimleri Yapılır.

www.eeguzerine.com

İRT: 0532 731 43 85

2207 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi