EEG RAPORU

#

Çar, 06 Mar 2013 08:49:30

EEG RAPORLARI: Çocuk EEG'lerini Çocuk Nöroloji Hekimi ve yetişkin hastaların EEG'lerini Yetişkin Nöroloji Hekimleri tarafından rapor edilmektedir. EEG Raporunun yanında tüm çekimin CD'si ve Kağıt dökümanları da verilmektedir.

EEG çekimlerimizin kalitesi, tüm Çocuk nöroloji ve Yetişkin nöroloji Hekimleri tarafından referans gösterilmektedir. Özellikle de Çocuk nöroloji hekimleri EEG çekimlerimizi beğendiklerini yazılı ve sözlü olarak bildirmekteir. Çocuk ve Bebek EEG'si, alanında deneyimli bir ekip tarafından icra edilmektedir. Bu konuda yıllardır hizmet veren ekibimiz, bazen saatler süren bebek ve çocuk EEG'sini büyük bir özveri ve sabırla gerçekleştirmektedir.

Gece uykusuz kalmak istemeyen veya farklı ortamlarda uyumakta zorlanan, hastalar için; HASTA EVİNDE GÜNDÜZ VEYA GECE EEG ÇEKİMLERİ YAPILMAKTADIR.

Kliniklerimizde ve Hasta Evinde 24 SAAT EEG ÇEKİMİ YAPILMAKTADIR.

CUMARTESİ -PAZAR GÜNLERİ DE EEG ÇEKİMİ YAPILMAKTADIR.

Tüm EEG'lerde %50 indirim

Alanında en iyisi olan Elektronörofizyoloji (EEG-EMG PSG) teknisyen arkadaşlarımızla dilerseniz anlaşmalı hastanelerimizden yada Hasta EVİNDE EEG ÇEKİM Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

www.eeguzerine.com

EEG ÇEKTİRMEDEN ÖNCE MUTLAKA BİZİ ARAYIN : 0216 392 14 14

www.eeguzerine.com

İletişim

:

Bilgi ve Randevu için;

Tel

:

0 216 392 14 14

Mobil

:

0 532 731 43 85

www.eeguzerine.com

2061 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi