EVDE EEG ÇEKİMİ

#

Pzt, 30 Eyl 2013 13:21:40

Bebeklerde, çocuk hastalarda ve yaşlılarda özelliklede uyku EEG uzun ve zahmetli bir işlem olduğundan parazitsiz kaliteli kayıt almak oldukça zordur. EEG çekimi kişinin evinde alıştığı konforda ve mahremiyetini bozmadan uygulanır.

Evde yapılan çekimde kaliteli bir elektroensefalograf (EEG) kullanıldıysa, tecrübeli bir EEG teknisyen, uluslararası standartlarda ve uygun şartlarda çekimi gerçekleştirir ise hastane ya da evde yapılan kayıtların kalitesi açısından fark olmaz. Evde yapılan çekimlerde kayıt yapılan kişi, özellikle de çocuklar; kendi yataklarında, kendi odalarında rahat hareket edebilecekleri ve rahat uyuyabilecekleri için artefaktı daha az ve daha nitelikli kayıtlar elde edilebilmektedir. Kişiye uygun olan gün ve zamanda, yetkili uzman gerekli bilgilendirmeyi yapar ardından çekim işlemi gerçekleştirilir.

Sonuçlar ve rapor AYNI GÜN İÇİNDE teslim edilir. Yetişkinler için, evinin dışındaki ortamlarda uyumakta zorlanan ve gece uykusundan mahrum kalmak istemeyen kişiler de bu hizmetten faydalanabilir.

      EVDE EEG Hizmetlerimiz:

Rutin (Uyanık )EEG

Uyku EEG : 1- 3 saatlik

Uyku ?Uyanıklık EEG

1 Saat Video EEG Monitorizasyon

3 Saat Video EEG Monitorizasyon

Tüm Gece Video EEG

0532 731 43 85

2026 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

EEG

EEG

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

eeg uzerine

Foto Galerilerim

eeg

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi