Neclaaaa... Bir özge candır...

#

Pzt, 31 Ara 2007 03:05:54

Bambi
 
Neclaaaa... Bir özge candır...
İlk tanıdığım yıllarda alışılmadık çorapları, kırmızı, turuncu, çingene pembesi, en çok da bordo renkli giyimi kuşamı, neşesi, eğlencesi, muzurluğu ile hayranlık uyandırmıştı bende...
Birgün bana bir sakız verdi. Bordo idi ambalajı, vişneli idi muhtemelen ki üzerinde "wild cherry" yazıyordu. Demiştim ki bu sensin Necla... O gün bugündür benim Wild Cherry'mdir kendisi.
İnanılmaz bir enerjisi vardır. İnsanları olmadıkları kadar güzel ve özel görebilir. Onlara bunu hissettirir. Hele sizi seviyorsa tamamıyla yüceltir. Allahım nasıl şımartır, nasıl şımartır. Moraliniz düzelir, iyi hissedersiniz. Bazen de bunun altında ezilir kendisine layık olmaya çalışırsınız. :)
Bilgilidir, bilgisini paylaşır, hiyerarşik kullanmaz. Bilmediğini açık yüreklikle paylaşır. Kendi ile süper dalga geçer. Yaa çok eğlenceli biridir.
Ha çok hassastır bu arada. Bir şey dersiniz o öyle farklı bir prosesten geçirir ki size küser, kızar sonra konuşursunuz, karşılıklı ağlarsınız. Yaa çok tutkulu biridir. Passionate :) (Residence gibi, o anlar...)
Çok çalışkandır. YKT'de çok emeği vardır. Ilkelidir.
Herşeyden öte can dostumdur. Acı tatlı çok anımız olmuştur. Olmaya da devam edecektir...

1779 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi