TÜRK ERKEĞİNİN %70i ERKEN BOŞALIYOR

#

Çar, 22 Eki 2008 13:53:05

Dr. Cem Keçe, ilk kez cinsel ilişkiye giren genç erkeklerde erken boşalmanın sık görüldüğünü ve erkeğin daha sonraları boşalma süresi üzerinde bir kontrol geliştirebildiğini belirtti.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı Dr. Cem Keçe; ?Erken boşalma; sürekli olarak ya da yineleyici bir biçimde, çok az bir uyarılmayla ve kişinin istemesinden önce, vajinaya girme öncesi, girer girmez ya da hemen sonra boşalmanın olması şeklinde tanımlanır. Erken boşalmada önemli olan süre değil, boşalma refleksi üzerinde istemli denetimin olmamasıdır. Denetimsizliği tanımlamada erken sözcüğü uygun olmadığından erken boşalma yerine denetimsiz boşalma ya da istemsiz boşalma terimlerinin kullanılması daha uygun olacaktır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği olarak yaptığımız araştırmalara göre Türk erkeklerinin %70?i erken boşalıyor. Cinsel terapist erken boşalma tanısını koymadan önce yaş, cinsel birleşme sıklığı, partner özellikleri, ön sevişme süresi ve ortamın uyarıcılığı gibi etkenleri göz önüne almalıdır? dedi.

BİR BAŞVURU KİTABI: CİNSELLİĞİN DAYANILMAZ AĞIRLIĞI

Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı adlı kitabının alanında ilk ve mutlaka okunması gereken bir başyapıt olduğunu söyleyen Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı Dr. Cem Keçe; ?Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı; başta erken boşalma sorununu yaşayan erkekler, erken boşalmaktan endişe duyan genç erkekler, çocuklarının erken boşalmaması için neler yapılması gerektiğini öğrenmek isteyen ebeveynler olmak üzere; cinsel terapistlere, cinsel danışmanlara, medya mensuplarına ve konuyla ilgilenen herkese sesleniyor.

Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı; hastalar için oku ve cinsel sorunlarını anla, erken boşalmanı kontrol et; cinsel terapistler, hekimler, psikologlar ve psikolojik danışmanlar için oku ve iyi et; anne ve babalar için oku ve çocuğunu cinsel hastalıklardan koru; gençlerimiz için oku ve cinsel sorun yaşama; medya mensupları içinse oku ve cinsel sorunlar hakkında doğru bilgilendir mantığı hazırlanmış bir başvuru kaynağıdır.

Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı; erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin kendi kendilerine veya eşleriyle birlikte sorunun üstesinden nasıl gelebileceklerine odaklanmış bir rehber kitaptır, büyük bir bilgelikle ve empatiyle yazılmış bir başucu eseridir, herkesin anlayabileceği bir üslupta yazılmış bir cinsel tedavi kitabıdır. Özellikle boşalma refleksi üzerinde denetim kazanmayı hedefleyen erkeklerin evde yapabilecekleri egzersizlerin işe yararlılığını kanıtlayan tavsiyeler ve vaka örnekleriyle doludur? dedi.BENCE TÜRK KADINI ERKEĞİNİN ERKEN BOŞALMASINA ALDIRMADAN,YÜZÜNE VURMADAN 2.SİNİ HATTA 3.SÜNÜ HAZIRLAYABİLMELİ.

BUNU YAPABİLEN KADIN HEM KENDİSİ MUTLU OLUR HEMDE ERKEĞİ.

YOKSA 2.KİSİ DE OF ,FUH, DER DURUR SADECE.

BEN ŞAHSEN ERKEĞİNİ ÖYLE HAZIRLAYAN KADINA RASTLAMADIM HİÇ.VARSA DA BEN BİLMİYORUM VE DUYMADIM.

2760 defa izlendi

Bu posta henüz yorum yazılmadı.

Profilim

Blogum

Arşiv

Web Sitelerim

Foto Galerilerim

İETT
deniz
cinsel saglik

Uzerine.com  ©2005 Uzerine.com
Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | Üye Girişi